Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az óránkénti pisilés lehet a...

Az óránkénti pisilés lehet a terhesség jele? Igaz furcsán jött meg, azaz barnázás volt és enyhe vérzés 3 napig össz vissz! Kicsit érzékeny a mellem is. De nem érzem babát várnák. Felfázva nem vagyok, az tuti!

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt így én elrohantam orvoshoz mert azt hittem és sok hozzászólótól olvastam, hogy ha más vagy hirtelen lecsökken a mentruáció, más a színe akkor lehet baba. Nálam nem jött ez be, megállapította a doki hogy PCOS-m van és ez fogja vissza a menstruációmat néha. Emelett a mentruációm óramű pontosságú 27 napos. Minden hónapban van peteérésem is. Én azt találtam érdekesnek hogy minden éven jártam orvoshoz.6 hónaja próbálkozunk és előtte 8 hónappal is voltam orvosnál, mindíg csinált UH-t is és nem mondta, hogy ilyen problémám van. Nekem is csak akkor tünt fel hogy néha kevesebb a menstruációm mikor elkezdtünk próbálkozni és minden hónapban figyeltem a mensit hogy megjön vagy nem. Egyébként van hogy nagyon sok, de van amkior kevés és rövidebb ideig tart. Az okát csak orvos tudja megmondani.
2009. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszodat.

eddig sosem volt semmi bajom,nekem is előbb szokott megjönni 5 nappal.

lehet holnap veszek tesztet,de nem reménykedem:-(

2009. jan. 9. 10:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is csinálj egy tesztet, abból baj nem lehet! ;-)
2009. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!