Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek volt már egészségügyi...

Akinek volt már egészségügyi kürete (vérzészavar miatt), voltak a műtét utáni napokban alhasi fájdalmai?

Figyelt kérdés

Három napja műtöttek, aznap már haza is mehettem, nem is volt semmi panaszom, a vérzésem is megszűnt. Tegnap óta viszont enyhe, de azóta kissé erősödő, állandó alhasi fájdalmam van pár csepp vérzéssel, ami aggaszt, mert egyszer volt már ilyen műtétem, és akkor semmi panaszom nem volt. Igaz, hogy akkor pihentem utána, most viszont nem volt alkalmam rá.

Volt nektek ilyen, nem lett belőle gond?


2009. máj. 22. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én betartottam és utána pihentem, nem emeltem nehezet stb. Nem volt semmi gondom. Pár napig picit vérezgettem, enyhe hasi panaszom is volt, de ez nem fokozódott hanem megszűnt.
2009. máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2009. máj. 25. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!