Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelypanaszokkal mentem...

Hüvelypanaszokkal mentem dokihoz, vett hüvelykenetet, két hét múlva lesz eredmény. Addig is Betadine hüvelykúpot kell használnom. Nem kéne megvárnom vele a tenyésztés eredményét?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy ez egy elég erős szer, kiöl mindent odabent, nekem meg nincsenek olyan erős tüneteim, írhatott volna valami gyengébbet is. Utána helyreállítót is kell használnom gondolom, bár ezt nem mondta, de ajánlatos tudtommal, de akkor csináljam ezt végig, utána meg majd megmondja a doki, hogy mi is volt a bajom? Ezt így szokás?
2012. jan. 4. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok doki tenyésztést sem csinál, hanem élből felírja a kúpot. Túl sok variáció nincs a fertőzések kapcsán, szóval szerintem nyugodtan használd.


Ha nem teszed, erősödni fog a fertőzés.

2012. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, igazad lehet. Két hét lehet sok idő a baciknak vagy nem tudom mi van bennem, nem szeretném, ha felerősödnének a tünetek.

Köszi.

2012. jan. 4. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem mindegy, hogy mi ellen kezel, gomba vagy baktérium.

Baktériumra antibiotikum kell, gombára jó a Canesten és és társai.

2016. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!