Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon vagy betét? Miért?

Tampon vagy betét? Miért?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 08:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Jaj, de unalmas már ez a kérdés...szerintem tampon. Kényelmesebbnek, és rendesen cserélve higiénikusabbnak tartom. Nem szeretem minden mozdulatnál érezni, hogy vérzek, mint a leszúrt disznó. De ízlés dolga.
2012. jan. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
A mai világba elég gáz tampont használni, mint ahogy tangát hordani is!
2012. jan. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
az akkor is így van ha lepontoztok, szóval csak nyugodtan!
2012. jan. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én nem pontozok csak feltettem egy kérdést.
2012. jan. 5. 10:36
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Erre is van divat?: DD Akkor, kedves válaszoló, mondd már meg. Manapság mi a divat ilyen téren? : D
2012. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

És ki tudja rajtam kívül, hogy mit használok ? :D

Hülye..


Mindkettő. Első három napban egyszerre használom, hogy ne legyen baleset, ha gyengül, akkor csak betétem.

2012. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Én igyekszem kerülni a tampon használatát. Egyszer egy nyaraláson egy hétig szinte csak azt használtam, kivéve éjszaka, és elkaptam egy jó ki fertőzést...persze lehet, hogy csak én vagyok ennyire érzékeny erre. Szóval igyekszem kerülni, de pl. tesiórára, aerobikedzésre nem tudok betétet használni, tehát ezt az egy-két alkalmat tamponnal vészelem át. Amúgy szerintem a betét egészségesebb, nagyon sok nőgyógyász ellenzi a tamponhasználatot.
2012. jan. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Kerülöm a tampont. Betétet használok és csak Libresse-t. Tisztaságiból is Libresse-t.
2012. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Tampon. Nekem betéttel olyan koszos érzésem van, meg gusztustalan is.

Mondjuk elég gyenge vérzésem van és csak 2-3 napig tart, ennyi ideig nem hiszem hogy ártanék magamnak tamponnal.

2012. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ha lehet, kerülöm a tampont... a nőgyógyászom tanácsa is ez.
2012. febr. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!