Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha valakinek 2 cm-es csomó...

Ha valakinek 2 cm-es csomó van a mellében és 14 éves az mi lehet és már egy hete kb? Elmozdítható 1-1 cm-re.

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
jajj én nem tudom... de rögtön szaladnék a dokihoz a helyedbe az tuti
2012. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne ijedj meg! Vizsgáltasd ki. Ez többminden lehet. Nekem volt többször cisztám és egy jóindulatú gumó is. A gumót kiműtötték, a cisztát leszívták, és időnként még mindig leszívják. Ki lehet bírni. Az is lehet, hogy semmi, csak a tejcsatornákat kezdted el érezni. Nekem is volt olyan, hogy azt gondoltam, hogy már megint a cisztát érzem, de kiderült, hogy éppen peteérés van, és nem tudtam megkülönböztetni a két dolgot. Pedig már elmúltam 40. Mindenesetre nézesd meg.
2012. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínüleg egy jóindulatú ciszta.

Melyik részen van felső felében a bellednek kívül?

Nekem is az volt amúgy,megműtöttek,kivették,ennyi.

2012. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az is lehet, hogy most kezdesz cicisedni, nekem 13 évesen volt ilyen, és én is be voltam tojva tőle :) Üdv!
2012. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, mert csak ő tud biztosat mondani. Mi látatlanban nem tudjuk, hogy mi van a melledben.
2012. jan. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha mozog akkor ne félj. De nézesd meg dokival azért.
2012. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. jan. 7. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!