Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A bal herém fölött egy puhább...

A bal herém fölött egy puhább csomó ami elmozdítható és néha kisebb mi lehet? Ugye nem hererák? 18

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Addig sajnos nem fogsz megnyugodni, amíg egy orvos nem mondja, hogy nincsen semmi baj. Menj orvoshoz. Attól, hogy mi azt mondjuk ez semmi komoly, még lehet, hogy baj van. Persze reméljük nincsen.

Go orvos és jó egészséget!

2010. márc. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Menjél vele urológushoz, majd az meg mondja, mi a probléma.
2010. márc. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A hererák az összébb is tud menni?
2010. márc. 28. 20:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt en is para voltam. Elmenten urologushoz(szinten para) de kiderult az ilyen legtobbszor mellekhere gyulladas. Gyogyszer oszt lasan elmult. Menj el te is o tud ilyet felirni
2010. márc. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És fogok vele urulógushoz menni csak tanácsokat kértem,hogy mégis mi lehet ez...
2010. márc. 28. 20:55
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Inkább nézesd meg, mintsem kétségek között lebegj. Lehet, hogy csak egy visszérfonat a mellékhere körül.
2010. márc. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
az is lehet h maga a mellékheréd az, de annak mind a két here fölött kéne lennie
2010. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nyugalom testvér, az csak a mellékheréd :D

a herék hátulsó élén végighúzódó a csúcsuk fölé nyúló, puha tapintatú szerv, amiben az érett spermiumok tárolódnak.

2010. márc. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is axem valami hasonló lehet,a bal herém tetején egy puha,mozgatható csomó szerű valami van.Mondjuk egy idelye észrevettem de kezdetben nem foglalkoztam vele.Idelye lex elmennünk cimbi dokihoz még a végén megszívjuk é nyisszantanak :D komolyan go doki! 19F
2010. ápr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!