Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Suliban volt már olyan valakin...

Suliban volt már olyan valakinél, hogy az orvosi vizsgálaton a bugyit is le kellett venni, vagy semmi más csak bugyi maradhatott? És egyszerre többen kell bent lenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 10:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Ha le is kell venni a bugyit, csak azért, hogy megnézze a doki, hogy a korodnak megfelelően fejlődik-e a puncid, de a hüvelyedbe soha nem nyúlhat iskolaorvos, csak nőgyógyász.
2011. nov. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
89%
Szia! Nekünk úgy volt hogy volt egy általános vizsgálat vérnyomásméréssel,látásvizsgálattal stb. Itt kb 6-an voltunk bennt,utána bementem egy szobába ahol át kell öltözni, a bugyit kivéve mindent le kell venni,aztán bementem egy mésik szobába ahol a doktornő volt.Ne aggódj csak neked kell ott lenni,ez egyesével megy.
2011. nov. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Első vagyok. Ebben a cikkben írják, hogy 6 és 18 év között nézik a nemi szervek fejlődését.

2011. nov. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Velünk volt olyan, hogy egyszerre többen mentünk be, de akkor csak magasságot, meg olyasmit néztek amihez nem kellett vetkőzni. Ha vetkőzős volt, akkor egyesével mentünk be, de szerintem szólhattok egész nyugodtan ilyenkor hogy nem szeretnétek egymás előtt pucérkodni, szerintem ezt meg kéne érteniük. Nálunk sose kellett levenni a bugyit, de én biztos kiborultam volna akkor és nem vettem volna le. Úgyis kérdezgetnek az elején a menstruációról, többhez nekik nincs közük. Ha gond van ott, akkor nődokihoz megyek, de egy suliorvos ne bámulja már, nem tud meg úgyse semmit róla ha nézi csak annyit hogy szőrös. Egy ilyen vizsgálaton csak a magasság, súly, látás, hallás, vérnyomás és gerinc a téma, ahhoz nem kell levenni a bugyit, meg általános kérdések. Ha valami nem tetszik, akkor szólj nekik nyugodtan, csak megérik.
2011. nov. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Előző vagyok megint, annyi még eszembe jutott hogy inkább a háziorvosnak lenne fontosabb ilyeneket nézni, elvérege ő foglalkozik veled kis korod óta, de nekem ő se vetette le a bugyit, sőt még a melltartót se kérte h vegyem le, szerintem tudta ő anélkül is hogy szóltam volna, hogy egy tizenéves lány nem szeret mások előtt vetkőzni. Ez nem egy olyan terület amit egy általános vizsgálaton mutogatni kéne.
2011. nov. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
én már 20 éves vagyok de eddig még sose voltam olyan vizsgálaton hogy a bugyit is le kellett volna venni fűleg iskola orvosnál,az kizárt dolog!Kivéve persze a nőgyógyászaton ott bizony le kell venni a bugyit de csak ott!
2011. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha egyszerre többen vagytok bent, akkor vagy csak lányok, vagy csak fiúk, vegyesen nem! Így pedig kb. ugyanaz a helyzet, mint pl. tesióra előtt az öltözőben vagy egy nyilvános zuhanyzóban, nincs miért szégyenkezned.
2011. nov. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

az előző 20 éves vagyok

egyszer volt olyan hogy mellvizsgálatott csinált a doki de az is nő volt és egyesével mentűnk be

2011. nov. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Olyan vizsgálat nincs, se iskolaorvosi, se munkahelyi alkalmassági vizsgálaton, ahol a bugyit le kellene venni!

Sőt a melltartót sem, vidáman meg tudnak hallgatni abban is!


A bugyiletologatós legfeljebb statisztikai adatok gyűjtése miatt lehet érdekes, de semmiféleképpen nem lehet KÖTELEZŐ!


Ne hagyjátok magatokat!

2011. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

Hát ilyen esetben, vagy perverz a doki (férfi?), vagy valóban adatgyűjtés folyik, hogy jók legyünk a "nyugat" előtt!


Ott bezzeg törvénybe ütközne ez!

2011. nov. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!