Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jéghideg kezek, lábak vagy...

Jéghideg kezek, lábak vagy izzadt tenyér. Másnak is van hasonló problémája? Ha igen hogyan kezeltétek?

Figyelt kérdés
Jártam már orvosnál is, vérvételre kellett mennem de nem találtak semmi problémát.
2012. jan. 6. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte mindig hidegek a végtagjaim, de nem tudom mért, mindig ilyen voltam . Különösebben nem zavar, úgyhogy nem is foglalkozok vele.
2012. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Keringési problémára vagy pajzsmirigy alulműködésre utalhat(gondolom nézte a TSH-t az orvos a vérvételen).

Vagy csak hideg van.

2012. jan. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor számomra meg van a válasz, mivel pajzsmirigy alul működésem van.
2012. jan. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet vissza kéne menned az endokrinológushoz, nekem mióta be van állítva rendesen a pajzsmirigyem nem hideg.
2012. jan. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valami biztos nincs jól beállítva, mert más problémák is vannak (zsíros, korpás haj, pattanások).
2012. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű igen. Sajnos nem olyan könnyű beállítani:/
2012. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én is pontosan ilyen vagyok... nem tudom mit lehetne csinálni:(
2012. jan. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Több ok lehet: vérkeringési zavarok,pajzsmirigy működésében zavar,vagy szorongás /akár tudat alatti dolog/,stressz.
2012. jan. 12. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!