Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár napja megjött az első...

Pár napja megjött az első mensim. Egy napig tartott, azóta semmi. Ez normális?

Figyelt kérdés
2008. márc. 31. 13:01
 1/7 anonim válasza:
100%
Legelső menstruáció lenne? Ha igen, akkor természetes, aggodalomra semmi ok. :) A legelső menstruáció időtartama lehet nagyon hosszú, és nagyon rövid is. Valamint a következő időpontja szintén nagyon változó lehet, van akinek 2-3 hónapig sem jön meg utána, van akinek pár héten belül ismét. Ezt az érzelmi állapot is befolyásolhatja. :)
2008. márc. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ez az első.
2008. márc. 31. 13:48
 3/7 anonim válasza:
100%

Akkor aggodalomra semmi ok! ;)


Egyébként meg sztem olvass utána valahol a dolgoknak, hidd el, hasznos tud lenni! ;)


/a legelső válaszoló/

2008. márc. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális. A szervezetednek meg kell tanulnia, hogyan is működik ez az egész. Ilyenkor még a hormonok termelődése nem olyan szabályos mint majd fél-1 év múlva .
2008. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az elso 3 napig tartott a masodik 5 napig es most van a harmadik de ez nem tudom meddig fog tartani nekem is roszz volt en is aggodtam az elsonel de nyugi semmi gond.Amugy te hany eves vagy?En 12.De meg nem voltam 12 eves mikor megjott az elso
2008. ápr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Májusban leszek 12!
2008. ápr. 1. 16:05
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, normális! Olvastam, hogy az első menses 1-8 napig is tarthat. 1 a minimum, de nyolcnál jóval több is lehet. Nekem például 8 napig tartott, de ez változó.
2009. okt. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!