Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most hüvelygomba vagy...

Ez most hüvelygomba vagy fertőzés?

Figyelt kérdés

Utoljára 5 napja voltam együtt a párommal, és kb aznap este-másnap reggel kezdődtek a tüneteim; viszketés, alap szinten még elviselhető, de pl pisilés után ha megtörlöm wc papírral, nagyon rossz lesz pár percre, sőt ki is van sebesedve kicsit odalent a bőr. Folyásom viszont minimális, kicsit sárgás, és nem büdös.Én hüvelygombára gyanakodok(próbáltam is a canestennel de nem jobb)- akár nyilvános wcn is elkaphattam vagy ilyesmi, de lehet fertőzés is?

Egyikőnknek sem volt még soha mással testi kapcsolata, és biztos vagyok benne hogy nem csalna meg. Ja és ő tünetmentes.

Holnap elmegyek nőgyógyászhoz de addig valakinek valami ötlete van, hogy legalább a tüneteket hogy enyhítsem?


2012. jan. 8. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
bugyi , vagy betét ki dörzsölhette? pamut bugyi jó tág és szellős!
2012. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem :S Pamut tangákat hordok általában, betétet egyáltalán nem. De azért köszi! :)
2012. jan. 8. 20:26
 3/3 Mona lisa27 válasza:
ha rám hallgatsz, akkor tangát nem javasolnám! Nekem ezt a nődokim mondta, hogy rendes bugyit viseljek ami pamut! Én is tangát hordtam egy ideig, de nem egészséges!!szellős, laza normál fehérneműt viseljél! De ha az orvosodat megkérdezed erről ő is szerintem azt mondja majd amit én, meg sokan mások itt!
2012. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!