Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valami jó, bevált módszert...

Van valami jó, bevált módszert a piros, ronda pattanások ellen? AMI BEVÁLT! (12 éves lány)

Figyelt kérdés

2012. jan. 9. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz, nekem nagyon bejött amiket felírt nekem.
2012. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudsz valami jó bőrgyógyászt?Vagy mégjobb lenne azok neve amit neked ajánlott!
2012. jan. 9. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Az idő!!De komolyan.12 évesen még én is úgy néztem ki,úristen,vissza nézve a régi képeket,nagyon durva volt.

17/L

2012. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászt nem, de ha most azt mondom, hogy Skinoren vagy Zynerit azzal is kvázi kitörölheted, mert nem mindnkinek válik be. Simán SZTKban irattam mindig aki épp rendelt, eléggé értenek hozzá, szerintm simán rábízhatod magad amit írnak neked.(Azt meg alapból nem ajánlom, hogy odamész, és nekem ezt meg ezt írd ki mert azt sok orvos nem szereti...)
2012. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2012. jan. 9. 19:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Belsőleg:

egyél kevesebb cukrot és fehér lisztet,

sok folyadék,

cickafark körömvirág tea

Külsőleg:

egy aszpirint apríts össze és csurgass bele eg ykis mézet kend az arcodra olyan 20-30 percig.

2012. jan. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BubbleBumm válasza:

glicerines szappannal kend be az arcod fürdés előtt, hagyd fent 1-2 percig majd öblítsd le és külön türcsivel (ami csak az arcodra van) töröld le. nekem bevállt

17L

2012. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!