Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Piros a puncim. Mit tehetnék?

Piros a puncim. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap mosakodtam, és nem tudom miért, de azóta irtó száraz a puncim. És megnéztem kistükörrel, piros is. MIt tehetnék ez ellen? Valami krém? Esetleg Baba testápoló? Vagy felejtsem el? Egyébként nem viszket, nem csíp, vagy nincs más folyásom (csak a szokásos színtelen, szagtalan fehérfolyás).


14/L


2012. jan. 1. 16:36
 1/5 anonim válasza:
53%
Így elég nehéz megmondani,látni kellene, tehát vagy tegyél fel képet, vagy mutasd meg egy orvosnak.
2012. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nana, képet nem teszek fel :D A hüvelynyílás maga egyáltalán nem piros, az olyan szokásos rózsaszín, csak a kisajkak, és amellett nagyon ki van száradva és piros. Nem tudom bekenni semmivel? NIvea? Baba? Vagy ilyenekkel nem szabad?
2012. jan. 1. 16:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel ha valakinek száraz a bőrrel, az bekeni valami krémmel, ami hidratálja és óvja a bőrt, szerintem a punciddal is ezt kellene tenni! Persze ne gépzsírt rakjál rá!
2012. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak azt tudod tenni, hogy orvoshoz mész, hiszen csak ő tudja megállapítani, hogy mitől piros a puncid.
2012. jan. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ha normal szappanal mostad , akkor az is ki szarithatta! hasznalj intim mosot, attol el mulik.
2012. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!