Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha van már fehérfolyásom...

Ha van már fehérfolyásom akkor tuti, hogy egyszer meg fog jönni? Ezt úgy értem, hogy valakinek nem jön meg soha életében és nem akarom ezt. Szóval ha van fehérfolyi akkor nekem egyszer lesz?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze van olyan, hogy valakinek egész életében nem jön meg. Ilyen az összes férfi. Nőről még nem igen hallottam ilyet, ha van is akkor az nagyon ritka. Nem kell aggódnod előbb-utóbb neked is meg fog jönni, ha lány vagy.
2012. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Naon kössz!!!!
2012. jan. 9. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden egészséges nőnek megjön, ha 16 éves korodig nem jön meg, akkor orvoshoz kell menni, és akkor az orvosok elintézik, hogy megjöjjön (meggyógyítanak abból ami miatt nem jött meg addig).
2012. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy meg fog jönni. Ne agyalj ilyen hülyeségeken.

Aztán meg ha megjött majd azon fogsz aggódni, nem e vérzett át a nadrágodon suliban óra közben. Addig örülj, míg nem kell ilyen hülyeségeken filóznod :)

2012. jan. 10. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egy nő soha nem menstruál, akkor már nagy baj van. Ha a folyás csak fehér, vagy átlátszó, nem csíp vagy viszket a puncid, akkor normális, és ez a nemi érés egyik jele, aminek kezdete után pár évvel jön meg a menstruáció.
2012. jan. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Gondolom már megjelentek rajtad a másodlagos nemi jellegek. Pl. punci és hónaljszőrzet, mellnövekedés.
2012. jan. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!