Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok és elég formátl...

14 éves vagyok és elég formátlanok a melleim. Inkább olyanok, mintha kinövések lennének, ilyen nagyon hülyék. Ez normális, mert még nem érte el teljes nagyságát, vagy kezdhetek félni, hogy ilyen marad?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy változni fog még!!

Nagyon fiatal vagy, csak most kezd átalakulni a tested, türelem!!

:)

2009. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
85%
:) ez így természetes, mivel nemlehet hogy már ilyen korban akkora legyen a melled mint(ha) 20éves lennél.....! ilyen korban ne ez legyen a legnagyobb problémád!
2009. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
mért van az hogy minden 14 éves aggódik a melle miatt úgyis egy csomót fog még változni. én is 14 vagyok de engem valahogy nem izgat a mellem hogy most milyen mert még változni fog addig meg mit aggódjak.
2009. máj. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Attól, hogy téged nem érdekel én még aggódhatok amiatt, hogy ha megnő sem lesz szebb formája.
2009. máj. 25. 17:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz attól még nem lesz szebb és nagyobb.
2009. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

nekem nem a mérettel van bajom hanem a formával... nekem is olyan mintha kinövés lenne egyáltalán nem kerek de nekem olyan h 70-75B melltartó kell... szal nagyon csúnyák sztem és még a bimbóudvar is nagy nekem :S

ja és a mellbimbóm egyáltalán nem emelkedik ki szal van bajom vele...

és én is 14 vagyok és nagyon remélem h nem maradok így

2010. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy lány itt a környéken, aki hasonló volt és nagyon vékony különben is. Most huszonévesen gyönyörű és megvan mindene hihetetlen szépen.


Még 14 évesen ne keresd a nőt magadban, habár tudom, lélekben már azt érzed.. Majd időben minden kialakul!

2012. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!