Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A melleim olyanok mint 2...

A melleim olyanok mint 2 körte.16 vagyok. Ez normális?

Figyelt kérdés
A bimbóudvarom alapállapotban nagyon duzzadt. Kicsit aggódom. A barátnőimnek nem ilyen... :S
2009. máj. 24. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden nőnek más a melle,de még sok idő van arra,hogy változzon.Ki fog alakulni,de ez nem egyik napról a másikra történik.
2009. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pont ugyanígy vagyok én is, kicsit én is aggódom, főleg,hogy jön a nyár és fürdőruhaszezon... De remélem a legjobbakat.. Az én osztálytásnőim sem így néznek ki, de volt olyan, akinek hirtelen nagyon megváltozott.. Reméljük,hogy velünk is így lesz..
2009. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ilyen alkat vagy! Én 22 vagyok és nekem is van, hogy ilyen mikor meleg van!Mielött megjön szép formás de amúgy ilyen!

Emlékszem suliban azzal csúfoltak minket azokkal a barátnőimmel akiknek szintén ilyen volt, hogy rakétacsöcsűek!:) Fog még alakulni és a melltartó sokat segít! Ha egy pasi szeret, meg így szeret!Ne búsulj!!

2009. máj. 25. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
rakétacsöcsű :'D ez tetszik XD köszi a válaszokat :)
2009. máj. 25. 18:15
 5/9 anonim ***** válasza:
mi az h alapállapotban, amúgy máskor más??
2009. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én 17 éves vagyok és még körtéim sincsenek

(Az én barátnőimnek sem ilyen... :P)

Örülj annak inkább, hogy legalább elkezdett fejlődni.

17/L

2009. máj. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

19:44-nek mondom: alapállapotban... úgy értem, ha meleg van :P

ha fázom akk persze h nem xD :D

2009. máj. 29. 16:40
 8/9 anonim ***** válasza:
áhh kössz így már értem:P am semmi gond nincs ezzel, nyugi majd kifejődik rendesen:)
2009. máj. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi van akkor, ha 17 évesen ilyenek a melleim, és szeretnék lefeküdni a barátommal? Nem merek előtte így levetkőzni.. :(
2009. jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!