Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudok tampont...

Miért nem tudok tampont használni? 15 éves vagyok. és egyszerűen fáj ha feldugom. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 17:23
 1/7 anonim válasza:
Én sem tudtam 20 éves koromig,nekem is fájt. Szuzesseg elvesztése után könnyen ment. Komolyan. Nem azt sugallom,h veszitsd el,hanem természetes,h egyeseknek fáj..
2012. jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem is feltétlen a szüzesség elvesztése után lesz jobb a helyzet. Én először 13 éves koromban próbáltam meg először a minitampont, egy nyaralás alkalmával, hogy ne maradjak ki a fürdőzésből. Akkor nagyon fájt, sokáig küszködtem vele, de nem tudtam felhelyezni.

Aztán pár év múlva újra megpróbáltam, olyan 15-16 éves koromban, és simán ment minden! :) Nem tudom, miért, talán túl ideges voltam először. Pedig még szűz voltam.

Egyébként azóta is tampont használok (még mindig szűz vagyok). Szóval szerintem ez független ettől a dologtól.

2012. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert még kislány vagy hozzá. Várj vele, amúgy sem egészséges.
2012. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ne erőltesd! A betét amúgy is sokkal jobb!
2012. jan. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én 14 éves korom óta használom a tampont szerintem nagyon jó és eleinte nekem is nagyon nehéz volt felhelyezni de a 3. v 4. alakommal már sikeres volt
2012. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont szüzességem elvesztése előtt nem fájt soha, tök könnyen felment, most meg pár éve már valamiért alig tudom felrakni, és sokszor fáj is. De ha elazulsz teljesen, akkor sokkal könnyebb.
2012. jan. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell erőltetni, de a szüzesség elvesztése után biztos menni fog:)
2012. jan. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!