Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orrcseppet hogy kell...

Az orrcseppet hogy kell helyesen használni? Nem kamu kérdés, de egyszerüen semmi hatása!

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Legjobb a naphazolyn.Az biztos használ.5 napnál tovább nem szabad használni,mert rá lehet szokni.
2010. máj. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is problémám van az orrcseppekkel. nekem se akarja tisztitani az orrom. nekem a leghatékonyabb orrtisztitás egy jó forró kád viz ami prímán gőzöl. az tuti felszabadit :)
2010. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Fújd ki az orrod, hogy tiszta legyen, aztán cseppents bele. Nekem kitisztítja az orromat akár órákra is.

Nekem a Nasivin vált be eddig. :)

2010. máj. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a lényeg, hogy kifújt orrba és cseppentés/sprayzés után nem kifújni legalább egy 1/4 órán át
2010. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
fújj bele, kicsit döntsd hátra a fejed(nem kell nagyon, mert akkor a torkodban fogod érezni az izét :D ) picit szivjad az orroddal, várj néhány percet és kitisztul nagyon szépen
2010. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a leírtakat! Kifújom az orrom,utánna cseppentek, mély lélegzet aztán kb 5perc után semmi hatása! Vibrocil majd másnap Nazivin volt tesztelve... Nincs több értelme vmi sós oldatnak? Régen azt is használtak...
2010. máj. 10. 21:21
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a leírtakat! Kifújom az orrom,utánna cseppentek, mély lélegzet aztán kb 5perc után semmi hatása nem hogy órák! Igy nem bírom ki azt sem amit ír a használatról h napi kb 3 szor 4szer! Vibrocil majd másnap Nazivin volt tesztelve... Nincs több értelme vmi sós oldatnak? Régen azt is használtak... A gőzölés melóban nem megoldható.
2010. máj. 10. 21:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Orrsövényferdülésem van/volt, és már túl vagyok egy függőségen, így szakértője vagyok a témának. Ami lényeges, hogy csak akkor csináld, ha tényleg nagyon kell. Komonyan rá lehet szokni!!!

A sós oldatok ugyan nedvesítenek, de a nyálkahártyát nem lohasztják le, tehát ha tényleg gáz van, akkor hatóanyagosat keressél. Nekem a Novorin vált be a legjobban.

Kifújod az orrodat. Hátrahajtott fejjel cseppentesz, és ebben a pozícióban hagyod hatni kb 1-2 percig, miközben a szádon veszed a levegőt. Utána előredölsz, és ismét vársz kb ugyaneddig, és még mindíg csak szájlevegő van. Ha letelt kezdhetsz orron át lélegezni, ha szükséges akkor fújd ki megint.

Ez a módszer a TUTI!

2010. máj. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
rászokás ellen vagy leszoktatásnak: Euphorbium comp., nem mellesleg még hatásos is...én is megjártam már a rászokással....
2010. máj. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!