Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most kell megjönni. Legkésőbb...

Most kell megjönni. Legkésőbb péntekre, mert akkor kezdem el az új levelet a fog. Gátlómból. Kedden, ill szerdán (vagyis ma) kell megjönnie,3napja fáj a pocim, úgy mint amikor megjön, kicsit barnás folyásom van,1-2 alvadt vér is volt benne. Sztetek?

Figyelt kérdés
Megfog jönni egyáltalán? Vagy ez most mi? Soha nem szokott késni. Pánikba vagyok esve, hogy mi van ha nem jön meg? Nem értem ezt, hogy fáj meg minden, de nincs még rendes vérzés.
2012. jan. 11. 18:07
 1/2 anonim válasza:
vegyél egy terhességi tesztet szerintem a barnás folyás sokaknál a beágyazódsásnál jelentkezik
2012. jan. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem tudom aktuális-e még a kérdés,de ha igen,akkor felmerül,hogy mióta szeded a fogamzás gátlót?

Mert ha most kezdted,akkor ez még normális dolog. Ha régebb óta szeded,akkor először gondold végig nem e vettél be valami más gyógyszert (fájdalom csillapítót vagy megfázásra,stb..)

Ha egyik sem,akkor menj nőgyógyászhoz,lehet hogy felfázás,vagy valami más.

2012. jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!