Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes-e tesztet csinálnom?...

Érdemes-e tesztet csinálnom? Szombaton kellene megjönnie, de szokott késni, legkésőbb szerdáig meg szokott jönni, de még mindig semmi előjele (pedig mindig van). Holnap csütörtök van, érdemes reggel tesztet csinálnom?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
én a nemvárt előtt 4 nappal QUPIDO-val halvány +at teszteltem.Nekem viszont minden terhes tünetem megvolt.Hiába mondják,hogy az csak később jön...émelygés,hányinger,étvágytalanság.
2009. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha jól értem, holnap már mindenképpen késik, igaz? Akkor holnap reggel nyugodtan tesztelhetsz. :-) Én a nemvárt napján már halvány pozitívat teszteltem 10-es teszttel.
2009. dec. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj, azzal nem veszítesz semmit :)
2009. dec. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon rendszeres a menszeszed, nem vagy felfázva, és stresszes sem vagy, és az gyakorlati lehetősége is fennáll a terhességnek akkor érdemes venni vagy kettőt, és holnap az első vizelettel tesztelni egyet. Én a Gabrielt szerettem.

(30 hetes mami)

2009. dec. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nem vart elott 2 nappal mar hanyingerem volt, emelyegtem, igy mar a nemvart napjan teszteltem, raadasul turelmetlen voltam, ugyhogy a reggelt se vartam meg. Ahogy hazaertem a teszttel megcsinaltam, kb. 2-3 masodperc utan eros + tesztem volt. Szerintem csinald meg. Sok sikert! Szoritok neked!
2009. dec. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!