Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mégis hova forduljak?

Most mégis hova forduljak?

Figyelt kérdés
Tavaly télen elmentem a háziorvosomhoz, mert nagyon zsibbadt mindig a bal karom, erőssen dobogott a szívem, sűrűn fájt a fejem és nyomott az orrom. A vérnyomásom meg gyakran volt 150-160. Megsem mérte az orvos a vérnyomásom, csak meghallgatta a szívverésem és közölte, hogy akkor kellene ekg-t csinálni amikor ezt érzem, mondtam neki, hogy ez hirtelen jön rám. Erre ő közölte, hogy pánikbeteg vagyok és felírta a leggyengébb frontint. Kiváltottam, de nem szedtem belöle be egyet sem, mert féltem, hogy rászokok, meg persze én egyáltalán nem éreztem magam pánikbetegnek...Szépen, lassan a tünetek elmúltak, de mostanában ismét jelentkeznek a zsibbadások. Szinte minden napos dolog. A bal karom, és a bal lábam térdtől lefele. Sokszor vagyok rosszul. Nem akarok a háziorvosomhoz fordulni, mert akkor csak lecsesz, hogy nem szedtem a gyógyszert, de én ugy érzem, hogy nekem nincs szükségem nyugtatóra...Kihez forduljak szerintetek?? 21/L
2012. jan. 12. 09:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a helyedben most váltanék háziorvost. Elég durván félrediagnosztizált, és lekezelt. Nem bűn ám háziorvost váltani. bármikor megteheted.
2012. jan. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!