Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől " büdös" a nök vizelete?

Mitől " büdös" a nök vizelete?

Figyelt kérdés
Nagyon büdös a vizeletem - nő vagyok - mitől van ez?
2012. jan. 12. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szaga van, az bakteriális fertőzésre utal.
2012. jan. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Egészséges nőnek nem büdös. Valami húgyúti fertőzésed van. Menj orvoshoz.
2012. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a páromnak is büdös néha, de ő férfi


Valami nincs rendbe veled azért büdös

2012. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is "budos". Voltam nem egy orvosnal, es vegeztek teszteket is,elmeletileg semmi bajom. Nogyogyaszati panaszaim is vannak,folyassal,viszketessel karoltve, evek ota jarok orvosokhoz,ott se mutattak ki semmit. Mindig azt mondtak "majd kinovi." Vagy tenyleg igy van,de akkor nem vagyok ezzel egyedul,vagy ennyit a magyar orvoslasrol,voltam mar sztktol kezdve a maganig mindenhol.
2012. jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert nő vagy :)

A nőkkel mindig csak a baj van: büdös a hónaljuk, százféle dezodort kell használni. Szőrös a lábuk (meg még sok egyéb helyen), mindet ki kell gyantázni. Kék színű vér folyik belőlük, amit százféle tamponnal, szárnyasbetéttel kell bedugaszolni. Akármilyen fiatalok is, millió krémet kell az arcukra vakolni, mert különben ráncos lesz, na meg ezerféle festéket, miegyebet. A hajukat mindenképpen át kell festeni, mert az eredeti nem elég jó és folyton lakkozni kell. A köröm sem maradhat ki a buliból, jöhet a műköröm (és a mű-öröm) És most beszéljünk a hüvelygombáról...azaz mégsem.:)


Nos, a tréfától eltekintve valószínűleg (ahogyan már mások is írták) valamilyen húgyúti gyulladásod lehet, de olyankor is szagosodhat a vizelet, ha pl. ritkán jársz üríteni, sokáig tartogatod, vagy nem fogyasztasz elég folyadékot.

2012. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak belülről kaphat szagot. Egy sima vizeletvizsgálat kimutatja, minek a szagát érezni. Keress rá az interneten.
2012. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,sokat segítettetek vele! Akkor irány a doki! Mert nem tudom mi van....keveset tudok inni a munkámból kifolyólag ,és lehet ettől. Esetleg partner cserétől ez lehet? Valami gombás fertőzésem?
2012. jan. 12. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!