Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem büdös a macskám...

Miért nem büdös a macskám vizelete?

Figyelt kérdés

Van egy kandúr macskám, aki eléggé rendszeresen jelöl a lakásba, bár tudja, hogy tilos. (Igen, megy kés alá) Viszont, összehasonlítva a másik kandúrral (aki nem jelöl rendszeresen, csak „néha”) a jelölő pisije szaga sokkal enyhébb.

És nem tudok rájönni, miért. Ugyanazt eszik, és többi. De akkor miért?

Eddig arra gyanakodtam, valami férfiszervi baja lehet, de ez kizárt, gyönyörű kiscicákat nemzett. (Pöttyös ezüstcirmosokat, tudom hogy a menhelyek tele vannak, és a többi, nekik már 3 naposan volt gazdájuk. )


2010. szept. 1. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:

"ha büdös, az a baj.

ha nem büdös az a baj,

ha kicsit büdös az a baj-az mér lenne?"

2010. szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, baj, hanem hogy nem ertem az okat. Kivancsisag, leginkabb. Hatha van ra valami normalis magyarazat. -_-!
2010. szept. 1. 10:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ami erről eszembe jutott, hogy a kandúrom pisije nem volt erős szagú fiatalabb korában. Mikor 1 éves lett, akkor viszont kibírhatatlan. Benti cica volt, ezért nem volt előbb ivartalanítva, viszont nem is jelölgetett. Nem lehet, hogy azért mert még fiatal?
2010. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat, 2,5evesen nem hinnem. :)
2010. szept. 1. 22:06
 5/5 anonim ***** válasza:
A perzsa cicuk pisije a legbüdibb, tapasztalatból mondom...:) Meg olvastam is róla :)
2010. szept. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!