Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kálcium kovaföld kapszulát...

Kálcium kovaföld kapszulát szét lehet szedni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ami benne van por, csak azt eszem meg egy kis vízbe beletéve,mert én kapszulát nem tudok lenyelni.

2012. jan. 13. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szétszedni mindent szét lehet....De gondolom azért van kapszulában, hogy a gyomorban oldódjon szét, lassan, és ne bántsa a száj, nyelőcső nyálkahártyáit. Egyébként az, hogy nem tudod bevenni,az csak belemagyarázás. Különben úgy csinálod, ahogy akarod.
2012. jan. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem savas,kifejezetten lúgosítja a szervezetet,ahogy minden ásvány.Ételbe is belekeverheted,ha nincs kedved vízben meginni.Könnyebb lenyelni mindenféle tablettát/kapszulát,ha egy ásványvizes palackból iszol rá vizet,ugyanis a nyelőcső ilyen helyzetben ellazul,kitágul.Próbáld ki!
2012. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezzel nagyon hasznos és jó ötletet adtál :)
2012. jan. 14. 11:17
 4/4 anonim válasza:
Régen én sem tudtam lenyelni a kapszulákat, tablettákat, de tudtam, hogy egyszer muszáj lesz. Olyan gyógyszert próbálj lenyelni először, ami ilyen zselatinkapszula (advil, biovanne plus, espumisan), mert ezek lecsúsznak szinte víz nélkül is. Ja és ne görcsölj, hogy gyógyszer van a szádban, hanem úgy gondolj rá, mint egy falat kajára. Bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszoltam.
2012. jún. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!