Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elkezdett hullani a hajam és...

Elkezdett hullani a hajam és már szinte látszik a fejbőröm. Nagyon félek, hogy teljesen megkopaszodok a fejtetőmön. Mit használjak rá? Kovaföld kapszulát vagy elég a Bánfi sampon és hajszesz? 16/L

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
az unokatesom is igy volt. gyogyszertarba lehet kapni CAPILLAN-t,az hajra van,amit hajmosas utan kell a fejbőrbe masszirozni-nem kell lemosni:) egy idő utan mar jol lehetett latni,h sok uj kis haj nőtt neki:)
2011. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gedeon_neni! :) ***** válasza:
vagy pedig vegyél sima b-komplex étrendkiegészítőt! :)a bánfiról nagyon sok jó tapasztalatot hallottam!
2011. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy mindenek előtt egy alapos kivizsgálást javasolnék. Mert az ilyen mértékű hajhullásnak biztosan van oka és a különböző hajszeszek, egyéb készítmények nem szüntetik meg az okot csak a tüneteket kezelik. Lehet hogy valamilyen gyulladásos góc van a szervezetedben vagy hormonzavar is okozhatja.
2011. ápr. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elmegyek orvoshoz és ha minden, akkor azért a Bánfi terméket kipróbáljam?
2011. ápr. 17. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az étkezési kovaföld port ajánlom. Meg a Merz Special drazsé is nagyon jó.
2011. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én mást nem is próbáltam, mert a Bánfi hajszesz bevált nagyon. viszont tényleg el kell menned vele orvoshoz, de ki lehet próbálni a hajszeszt, mert tényleg jó.
2012. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem a bánfi,revalid nem használt ,se a ricinus olaj ..sőt...

sörélesztő kapszulától a bőröm szebb lett a hajam nem ,ezt a capillant én is kipróbálom hátha beválik :/

(bőrgyógyász szerint genetika alapon örökletesen hullik a hajam )

2012. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!