Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 30-on felüli nők, ti hogy...

30-on felüli nők, ti hogy álltok a szexel? Tartós kapcsolatban élők.

Figyelt kérdés
34 vagyok. 16 éve vagyok a férjemmel. Imádom őt. Mindent megtesz értem, szexuálisan is én vagyok az 1. Én mégis olyan nehezen szánom rá magam. Egyszerűen nem kivánom már a szexet. :(
2012. jan. 13. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is 33 éves vagyok. Bár mi csak 15 éve vagyunk együtt.(De 20 évesen házasodtunk össze). Na hát mi heti 3x csináljuk és ez elég. De van,hogy csak 2-szer. Mondjuk előjáték? (azt próbáltátok?) Vagy valami lelki probléma áll a háttérbe? És jó vele a szex?
2012. jan. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is 34 vagyok csak én 15 éves korom óta vagyok a férjemmel. Sajnos én is szoktam így érezni, de úgy gondolom, hogy csak nagyon ritkán szabad visszautasítani a szexet." Evés közben jön meg az étvágy" Szerintem a háttérben lelki probléma van én például elégedetlen vagyok magammal:(
2012. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34 éves vagyok és 16 éve vagyunk együtt a férjemmel!nálunk jól működik a szex,mindig újítunk valamit,hogy ne laposodjon el.Már fantáziálunk arról,hogy bevennénk egy 3. vagy 4. személyt is.Bár ez biztos ennyiben is marad.Próbáljatok valami izgit belevinni a kapcsolatotokba,persze amit még elbír az erkölcsötök!
2012. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Előjáték is van ha akarom, de legtöbbször úgy vagyok vele, hogy essünk hamar túl rajta (persze ezt nem mondom). Jó lenne vele a szex ha én másképp állnék hozzá. Nem vele van a gondom, hanem magában a szexel. Lelkileg sem hiszem hogy gond lenne. Mondjuk rengeteget küzködök hüvelygombával, igy olyankor alapból ugye nincs. Aztán meg mire helyre jövök akkor meg már annyira elszokok tőle, hogy nem is vágyom rá. Azelőtt azért nálunk is heti 2-3-szor volt, de most jó ha egyszer van valami, legtöbbször csak mondom hogy legyen csak neked én nem akarom. Pedig szegény férjemnek eléggé igénye lenne rá. Sajnálom őt, és utálom magam, de egyszerűen nem megy. Pedig aztán amikor meg jó, akkor viszont nagyon tudom élvezni. Csak az a belekezdés ne lenne...
2012. jan. 16. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!