Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Veletek milyen ciki dolog...

Veletek milyen ciki dolog történt menstruálással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Más látta? hány évesek voltatok? Mit használtok : tampont v. betétet?
2011. dec. 29. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm egyszer mesélte, h piros napokon volt és szárnyas betétet viselt. Nagyon kellett pisilnie, de órán volt és nem akart kimenni, ezért beleengedte a betétbe ott egy ültő helyében. :D Azt mondta nem volt semmi gáz, mindent felszívott és nem ütött át. (Bocsi a válaszért F/29)
2011. dec. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D
2011. dec. 29. 16:33
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Csak az ciki, amit Te annak érzel. A menstruáció teljesen természetes dolog, és egy éretten gondolkozó ember nem tartja cikinek, ha például egy lány átázik, vagy bármi mást a menstruációval kapcsolatban.
2011. dec. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tampont használok.

5.-es voltam mikor tesiórán elég csúnyán átáztam:S

szinte mindenki látta:(

2011. dec. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerencsére semmi ilyen nem történt még velem (le is kopogom). Ja de, egyszer, röplabdáztam és versenyre mentünk, buszon eléggé átáztam, aztán mikor odaértünk, meg kellett kérni a buszsofőrt, hogy hagy vegyek már ki valamit a táskámból a busz aljából (amit igazából csak este vettünk volna ki a kolinál), senki nem vágta, hogy bugyit akarok kivenni, mert átáztam... Akkor betétet használtam amúgy, és kb 13 éves lehettem.


A múltkor apánál az irodában hárman voltunk, az irodavezető csaj, a jogász nő, meg én. A jogász indult volna haza, mikor észrevette szegény, hogy eléggé átázott, barna szövetnadrág volt rajta, ilyen lazább, gyors kimosta a mosdóban, nem látszott, hogy csurom víz a gatyája, és szerencsére elég meleg is volt, így nem fázott meg, de mikor ment volna a kocsijához, hogy menjen haza, minden második lépésnél megállította valami ismerős beszélgetni, és szegényen már száradt meg a nadrág, és csak foltokban volt vizet, az eléggé látszott, azt mondta.


És ő mesélte, hogy egyszer a sétálón valami kislányt látott miniszoknyában meg papucsban nyáron, és valszeg akkor jött meg neki először, de csorgott a lábán..:S Odament, hogy figyi, szeretnék mondani valamit, csak tök ciki, de átáztál, gondoltam szólok, hogy észrevedd. Szegény csaj alig bírta meghálálni.


Remélem velem semmi durva nem lesz, próbálok figyelni...:)



Kérdező, neked volt valami kellemetlen élményed, ami hatására kiírtad ezt a kérdést? Nyugi, nem vagy egyedül:D Egyébként tényleg igaz, hogy aki normálisan és éretten gondolkozik, az nem érzi ezt cikinek, tök természetes, mármint mi nyilván, de aki észreveszi... Egyszer apánál voltam (a szüleim elváltak), és nem volt otthon a felesége, akivel egyébként tök jóban vagyok, szóval ha volt valami ilyen, mindig segített, na de aznap nem volt otthon, nekem azon a napon onnan versenyre kellett volna menjek, de felkeltem reggel, és láttam, hogy megvan. Kikiabáltam a wcről, hogy apa, gyere már kicsit légyszi. Odajön az ajtó elé, mondom nem mennél le a boltba egy kis cuccért? Szegény nem értette, aztán kiböktem, hogy hát betét kéne... Lement, azt se tudta milyet vegyen, de vett egy csomag betétet, úgyhogy sikerült elindulnom akkor is:D

2011. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!