Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a mensim, lehet köze ehhez?

Késik a mensim, lehet köze ehhez?

Figyelt kérdés
Az helyzet, hogy két hete késik a mensim és amikor megmosom a fogam, folyik a vér a számból. Lehet köze a kettőnek egymáshoz? Eléggé meg vagyok ijedve 16/l
2012. jan. 13. 19:31
 1/5 anonim válasza:
BIztos h nem. mert a inyed lehet bevan gyulladva és azért vérzik de ezzel hogyan függ a mensi szerined?
2012. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az inny vérzéssel nem, de sztem menny el nődokihoz!!!:)
2012. jan. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát elszámoltam tízig,mire elkezdtem írni a választ! Ugye ezt most nem komolyan kérdezed????


Mióta menstruálsz???? Ha már beállt rendszeresen akkor érdemes lenne elmenned nődokihoz,mert a fogínyvérzés és a menstruáció nem összekeverhető és egymást nem befolyásoló dolgok.Ja az állandó fogínyvérzéssel pedig menj el fogorvoshoz!

2012. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Micsoda összefüggés!


Ezt úgy gondoltad, hogy jelen esetben nem a női szaporító szerveid fognak részt venni a menstruációdban, hanem fent a szádból, az ínyedből távozik a menstruációs vérzés? Érdekes gondolat, sose jutott volna eszembe!


Amúgy látogass el a fogorvoshoz illetve a nőgyógyászhoz. A szüleidtől viszont kérj felvilágosítást!!

2012. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Laci, te vagy az? :O
2012. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!