Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Idegesít ez az egész, van itt...

Idegesít ez az egész, van itt valaki aki ért ehhez?

Figyelt kérdés
a vizelet vizsgálatom nem mutatott gyulladást, de mégis folyton pisilnem kell, szeretkezéskor meg fáj belül a hüvelyem, én ezt nem értem, attól még lehet fertőzésem, hogy a vizeletem jó lett? Kérlek segítsetek, ezen rágom magam egész nap, és azt ne írjátok le hogy menjek el nőgyógyászhoz mert tudom én is! Köszi

2011. dec. 20. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hüvelygyulladásod lehet. Megpróbálhatsz egy 10 napos Betadíne hüvelykúp kúrát. Valószínű ez el fogja múlasztani. Ez mindenféle baktériumra, gombára jó. Vény nélkül megvehető. Attól még lehet fertőzésed, hogy a vizeletvizsgálat jó lett.
2011. dec. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a hüvelyed fáj, akkor nyilván ott a gond, nem a húgyutakban.
2011. dec. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
van itthon klion kúp, az is jó? hüvelyi fertőzésre van, sajnos nem tudok elmenni a nőgyógyászhoz egy darabig.
2011. dec. 21. 12:20
 4/5 tozlaae válasza:

1. A betadin kúp kiírtja a legtöbb baktériumot, így a hüvelyflórát is, ezért kell mellé hüvelyflórát tartalmazó kúp.

2. Célszerű meghatározni, hogy mi lehet ott bent, milyen baktérium, vagy gomba, ezért az orvos kenetet vesz.

3 Összegezve, egyszer kell betadine/klion,(ha gomba) kúp és valamilyen hüvelyflórát tartalmazó kúp, valamint ez mellett kellhet még szájon át antibiotikum(azt is az alapján határozza meg mi van belül).

4. Célszerű a havivérzés után csinálni és a kúra idejére tartózkodni a szextől.

Jobb ha elmész egy nőgyógyászhoz, mert ez teljesen átlagos probléma és felírja neked a receptet, nem pedig a patikában kell kuncsorogni érte, és a kúra végén meg tudja mondani, hogy használt-e vagy sem.

2011. dec. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mubby23 válasza:
az én vizelet vizsgálatom se mutatott gyulladást sőt még csak gombát sem, mégis sokszor megyek is én is pisilni és azt érzem mintha soha nem pisiltem volna ki magam. a klion kúpot nem ajánlom mert nekem mondjuk teljesen felsértette a hüvelyfalamat annyira hogy alig tudtam helyrehozni. bórsavas kúpot tudok ajánlani. nekem szeretkezéskor meg olyan mintha valami hólyagot nyomkodna a párom meg fáj a hasam is. szóval nem tudom mi lehet a gond, egy jó urológus vagy nőgyógyász.
2012. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!