Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak? ) :

Mit csináljak? ) :

Figyelt kérdés

Problémám a következő: néhány napja pisilés után olyan érzésem van mintha még mindig pisilnem kellene de nem kell és ezért egyfolytában szoritanom kell. Tesi órákon elég ciki. :l

Mi lehet ez, felfázás?

És ha igen mit tegyek ellene?


2012. jan. 14. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A háziorvoshoz menj le. Ad a laborba beutalót. Vizeletvizsgálattal meg lehet mondani, hogy felfáztál-e? Nagy a valószínűsége, hogy igen.
2012. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és valami házi gyógyir létezik a gyógyitásra?

pl.: sok tea, melegvizes fürdő, stb.

2012. jan. 14. 21:07
 3/5 anonim ***** válasza:
"HA"ez felfázás,akkor szerintem a legjobb házi praktika ami nekem be szokott válni az,h meleg vízbe ülök. A neten olvastam,h úgy hatásosabb, ha konyhasót rakok bele a vízbe. Nekem utoljára olyan erős volt a felfázásom,h nem múlt el, és muszáj volt dokihoz mennem. A doki a gyógyszeren kívül még azt tanácsolta,h annyit igyak,amennyit csak birok. Ha nem múlik,akkor mindenképp irány a doki.
2012. jan. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kísérletezz otthon, hanem menj orvoshoz!!!
2012. jan. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, már van gyógyszerem rá, voltam orvosnál!
2012. jan. 21. 23:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!