Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mensi előtt 12 nappal fáj a...

Mensi előtt 12 nappal fáj a cicim, az reális?

Figyelt kérdés
én ugyanazt a fájdalmas feszülést érzek,mint általában a mmensi előtt,de a palim "letesztelte" és azt mondta nem ugyanazt érzi amit akkor szokott..
2012. jan. 16. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Most ezt nem értem. Neked fáj a cicid, akkor Pali mit érez?
2012. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
háát... azt mondta nem ugy duzzadt mint amikor mielőtt megjön. de érzi azt a valamit a cicimbe ami fáj..
2012. jan. 16. 12:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor jobb lenne ha orvoshoz mennél. Ha már mást érez Pali a cicidben. Hány éves vagy?
2012. jan. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem annyira.
2012. jan. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ez inkább hormonális problémára utal, progeszteron túltermelés

én Mastodynont kaptam rá, de ha te érzel csomót a melledben, akkor irány az orvos! (Mastodynon vény nélkül kapható és egy hónapig kell szedni)

bár ha több hónapban már a ciklusod második felében fájt csak addig amíg nem menstruáltál, akkor valszeg az van mint nekem

2012. jan. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
27. 2 hónapja voltam és akkor meg is vizsgált,cicit is nézett
2012. jan. 16. 13:17
 7/9 anonim ***** válasza:

A ciklus második felében (azaz a menzesz előtti kb. 14 napban) progeszteron termelődik, ami okozhat ilyen tüneteket. Nincs ebben semmi különös.

Ha gyakran előfordul és nagyon erős a fájdalom, akkor mondd a dokidnak és kérj rá vmit, ami enyhíti a tüneteket.

2012. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2012. jan. 16. 13:35
 9/9 A kérdező kommentje:
voltam a dokimnál,mivel mindkettő ugyanott és ugyanúgy fáj,ezért azt mondta hormonális probléma,és el fog múlni.. amennyiben tartós lesz,2-3 mensi ciklus alatt végig,akkor ujra megnézi és kitalál vmit.. egyébként tényleg ugy érzem mintha meg akarna jönni.. mármint olyan érzés a cicimbe,mielőtt megjön..
2012. jan. 16. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!