Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy száraznak...

Normális, hogy száraznak érzem a hüvelyemet?

Figyelt kérdés

Volt már amikor a szeretkezés is kellemetlen volt, és nem is jött össze, mert annyira fájt, igaz nem mostanában... Párom már 7éve megvan. Óvszernél csípett, viszketett odabent ezért Lindynette fogamzásgátlót "használunk":) már pár éve. Voltam dokinál, válasza normális... de vhogy én nem így érzem. Gyógyszerváltásnál elmúlhat? Néha viszket...folyásom nincs, inkább sivatagi körülmény. A gyógyszert már pár éve szedem, kb fél év eltelte után kezdett csökkenni... de közben voltunk szabadstrandon is.

A válaszokat köszönöm


2012. jan. 17. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
doki max megnézi h van-e gomba vagy ilyesmi a strand után de a szárazságra max annyit mond h használjatok síkosítót...
2012. jan. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Egyértelmű, hogy a gyógyszertől van!!!
2012. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sikosító?!
2012. jan. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves második hozzászóló, és úgy a többieknek is :) ... Másik gyógyszertől visszaállhat a rendes termelődés? Mármint ha a Lindyt abbahagyom, és íratok másik fogamzásgátló tablettát...? Síkosítót nem használunk, megoldjuk másként :D csak már nekem kellmetlen...
2012. jan. 17. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!