Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Okoz valamilyen problémát ha...

Okoz valamilyen problémát ha 3-4 naponta kimisom a hüvelyemet tiszta vízzel?

Figyelt kérdés
Hüvelyzuhannyal
2011. márc. 19. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
igen okozhat! felborul az egészséges ph.-ja
2011. márc. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tök felesleges ilyen sűrűn. Elég pl menstruáció elállta után egyszer. De én pl 25 éves vagyok és még sosem mostam ki magam ott alul, mégsins semmi bajom. Ez csak valami újabb felesleges civilizációs általálmány.
2011. márc. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És igaza van az elsőnek, ha már a káros hatásokról van szó: kimossa azt is, amit nem kéne, és elkaphatsz fertőzéseket, gombát (mert nincs védekezőképessége a hüvelyednek).
2011. márc. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Menstruáció után sem kell kimosni. Sőt, minden esetben kifejezetten tilos. (Egy kivétel van, az orvosi utasítás.)

Miért kéne kimosni? Nem is értem, hogy jut eszedbe.

De ha fertőzést akarsz, akkor a legjobb úton haladsz. Csak aztán győzd kikezelni...

És nemcsak vízzel tilos, hanem ilyen-olyan tablettákkal meg folyadékokkal is. Ha nincs bajod, ne csinálj magadnak szándékosan. Ha meg van bajod, akkor menj orvoshoz.

2011. márc. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Soha semmivel ne mosd a hüvelyed és kívül is csak sima meleg vízzel mosd a puncidat!
2011. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem csak úgy csinálom ezt. Éveken keresztűl szenvedte túró szerű folyástól. Nagyon sok orvosnál jártam,mire az egyiknek sikerült annyira stabilizálni ezt a helyzetet,hogy ma már "csak" sűrű fehér,bő folyásom van. De ez is kellemetlen. Pár hónapja összeköltöztem a párommal és nem szeretném ha ezt észre venné. Ezért csinálom ezt a mosakodást. Eddig bevált,de kiváncsi vagyok a ti ötleteitekre is. Van jobb ötletetek??
2011. márc. 19. 22:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Van. Cseréld le a nőgyógyászodat, ha képtelen kikezelni.

Többször nem fogjuk elmondani, hogy ezzel többet ártasz, mint használsz.

A normális folyás természetes dolog, nem szégyellni való. Szexuális izgalom hatására a folyás fokozódik, ennek meg inkább örülnek a pasik, mintsem zavarja őket.

De nekem aztán mindegy.

2011. márc. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
másnak is van így.. aggasztó, de ez van..
2011. márc. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézd, pusztán azért, mert a barátod előtt ciki (ha engem kérdezel, észre sem fogja venni), ne kezdj bele egy olyan "kezelésbe", ami ártalmas. A folyás a hüvely természetes velejárója. Van, akinek alapból sok a folyása, van, akinek nincs vele baj. Valahol ez természetes, még ha nem annak látszik, akkor is. Ha elkezded kimosni magadból kétnaponta, akkor újra visszahozol egy rakat kellemetlen tünetet mellé, amit viszont már észrevesz barátod is... Menj el esetleg más nőgyógyászhoz és kérd ki a másodvéleményét, de te ilyen kezelésbe ne kezdj bele, mert hiába van valami tüneted, ami neked kellemetlen és el karod múlasztani, ezzel csak még nagyobb bajba kavarnád magad.
2011. márc. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!