Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért viszket nagyon a nemi...

Miért viszket nagyon a nemi szervem? (Lány)

Figyelt kérdés

Olvastam kérdéseket. Hát én nem dugdostam fel semmit magamnál.

Ennek ellenére nagyon viszket a p*ncim. Régebben is volt ilyen, de elviselhetőbb, most viszont annyira viszket, fáj, hogy már nem bírom. Most rózsahimlős vagyok, így nem érintkezhetek vízzel, de azért még így is megmostam párszor ott. Miért van és mit tegyek ez ellen a viszketés, fájás ellen? Nagyon rossz. Nőgyógyász meg nem lehetséges.


2012. jan. 17. 11:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Miért nem lehetséges a nőgyógyász? Valószínű, hogy összeszedtél gombát, vagy baktériumot, de hogy melyiket, azt csak váladékvizsgálattal lehet kideríteni, és ehhez orvos kell.
2012. jan. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Mert a szüleim nem tudják, és nem is akarom, hogy meg tudják, van elég bajuk amúgy is. Én meg még csak 15 vagyok.
2012. jan. 17. 11:17
 3/32 A kérdező kommentje:
Más mód?
2012. jan. 17. 11:17
 4/32 anonim ***** válasza:
Inkább hagyod, hogy súlyosabb legyen a baj, okos vagy kislány.
2012. jan. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Egyedül is elmehetsz az orvoshoz.
2012. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod, hogy megtudják a szüleid, hogy viszket a puncid? Erről nem tehetsz, viszont mindenképpen kezelni kell, mert akár meddő is lehetsz, ha valami fertőzésed van és elhanyagolod! Ezt nem kell szégyellni, hiszen nem azért van, mert valami rosszat csináltál!!!! Mindenképpen szólj a szüleidnek!!!
2012. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen voltam először, és egyedül.
2012. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Lehet ma elmondom anyának! De mitől lehet ez vajon?

Lehet attól, hogy nem moshattam minden nap? Szerencsére már elmúltak nagyrészt a pöttyök, most már hátha minden nap tisztálkodhatok.

2012. jan. 17. 11:22
 9/32 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Nincs más lehetőség. Vagy tőlem azt is megvárhatod hogy súlyosabb következményei legyenek...
2012. jan. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Egy biztos! Mindenképpen kezelnie kell orvosnak, mert különben visszafordíthatatlan következményei lehetnek!!!
2012. jan. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!