Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 éves lány vagyok és viszket...

18 éves lány vagyok és viszket a nemi szervem Nizoral kenöccsel kenem vagy Canesten jobb?

Figyelt kérdés
Élek nemi életet de nem olyan sűrűn mert távkapcsolatba élek.És nem tudom mitől de viszketek ott lent:S Gombára tippelek és a Nizoral kenőcs jó rá remélem elfog múlni. De a szüleim nem tudják a dolgot ezért nőgyógyászhoz nem szívesen mennék. Mit javasoltok? Csak komoly válaszokat!! Előre is Köszönöm.
2011. nov. 29. 18:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18 évesen nem kell szülői beleegyezés már, menj el nyugodtan, jobb, mint ha kenegeted mindenféle nyavalyával, egy csomó mindenre érzéketlen leszel később, a bajod meg nem múlik el
2011. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A Nizoralt én nem ismerem,de ha gombás vagy fertőzés az bizony dokit igényel,akár a párodat is kell kezelni.Attól, hogy a szüleid nem tudják,még elmehetsz dokihoz,mi köze a kettőnek egymáshoz!
2011. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 bánomisén ***** válasza:
Ha gombás vagy, akkor könnyen előfordulhat, hogy nem csak kívül, hanem a hüvelyeden belül is van gomba. Menj el orvoshoz, nézesd meg, ő meg majd ad rá valamit.
2011. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De segítetek abba hogy mit mondjak hogy mondjam hogy ott viszket?:S És meg fogja nézni?vagy?? Sose voltam Segítenétek?:S
2011. nov. 29. 18:16
 5/18 A kérdező kommentje:

MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A NIZORAL 2% KRÉM ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?

A Nizoral 2% krém a bőrgombák, illetve sarjadzógombák okozta bőrfertőzések kezelésére alkalmas gyógyszer.

Használható a törzs, a lágyék, a lábak és a kezek különböző gombás eredetű fertőzéseiben.



Szerintetek??

2011. nov. 29. 18:18
 6/18 anonim ***** válasza:

"Jó napot kívánok! Az a problémám, hogy viszket a nemi szervem, kenem Nizorallal, de nem használ."


Igen, le kell vetkőznöd és meg fog vizsgálni.

2011. nov. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A leírás alapján a nemi szervek kezelése nemigen szerepel benne,különösen mondjuk ha nem csak kívűl, hanem belül is van,akkor ez semmit sem ér.

Igen,elmész,ennyit mondasz,hogy viszket,deréktól lefelé meg fog vizsgálni,és ha már ott vagy,lehet egy rákszűrést is csinál közben.Nem lesz több az egész 10percnél! Ne halogasd annál rosszabb lesz,és ami fontos, amíg ez tart,ne legyetek együtt a pároddal!!!!

2011. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De még csak tegnap kezdtem el használni mert hétvégén kezdett el viszketni és hátha hatna ez a kenőcs de ha csütörtökig nem enyhül akkor utána nézek valami nőgyógyásznak :S
2011. nov. 29. 18:22
 9/18 A kérdező kommentje:
lágyék rész... benne van(:
2011. nov. 29. 18:23
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
a lágyék rész nem a nemiszerveket jelenti te eszetlen
2011. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!