Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha az éjszakákat az autóban...

Ha az éjszakákat az autóban töltenétek a párotokkal, hol, hogyan oldanátok meg ha pisilni kell?

Figyelt kérdés

Éjjel már csak a benzinkutak vannak nyitva, de ott is csak úgy engednek be ha vásárolsz is valamit. És tegyük fel akár 2 óránként is kell, mert sokat iszol.

Ilyenkor csak az a megoldás hogy szabadban? De ilyen időben abból egyből felfázás lenne nem?


2012. jan. 17. 14:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Miért egy autóban töltitek az éjszakákat?

Miért nem egyikőtök meleg szobájában?

2012. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%

Benzinkutakon vásárlás nélkül is beengednek. Egyrészt honnan tudják, hogy nem épp a fizetős autómosóban van a kocsi, másrészt ezek az autópálya menti benzinkutak egyben P+R tehát parkoló-pihenő helyek is, ahol mindenki használhatja a wc-t.


Egyébiránt meg a szabadban is lehet, egy pisilés alatt egészséges ember nem fázik fel.

2012. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Én sem értem mért jó az autóban tölteni az éjszakát. Mért jó ez nektek?
2012. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ilyen időben autóban éjszakázni már önmagában elég beteges dolog.
2012. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

A saját városunkban töltenénk, szóval itt tudjuk hogy nem engednek be vásárlás nélkül benzinkúton. Nem is a pénzzel lenne gond mert veszek vmit 200ftért.

Csak azzal hogy ha többször is kell menni, akkor hülyének néznének.

Amúgy egymáshoz nem mehetünk szülők miatt. És nem is csak egy éjszakáról van szó, hanem minden estéről. Minden este pedig nem tudunk beülni valahová órákra. :/

2012. jan. 17. 14:46
 6/28 A kérdező kommentje:
Ja mármint ilyen 4-6 órákat szoktunk együtt lenni. Természetesen nem aludni akarunk az autóban.
2012. jan. 17. 14:48
 7/28 anonim ***** válasza:
67%
Azért ez durva. Így akarjátok leélni az életeteket? Hosszú távon szerintem ez nem fog menni. Biztos, hogy van értelme ennek a kapcsolatnak?
2012. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Hm, nem kell minden nap 4-6 órát szexelni a kocsiban. Meg egyáltalán, kocsitok van, de nem mehettek fel egymáshoz?
2012. jan. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
így is h#lyének nézünk......
2012. jan. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nalunk is ez a helyzet mar 1 teljes eve! Mi a szabadban oldjuk meg ha ilyen van... Sajnos ez nagyon rossz, tudom mit erzel.. :(
2012. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!