Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 24 éves nő vagyok. Gyakran...

24 éves nő vagyok. Gyakran érzem magam fáradtnak, gyengének, van, hogy szédülök is és néha majd elalszom pedig az éjszakákat rendesen végig alszom. Pedig szedek vitaminokat is! Lehet, hogy vérszegény vagyok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 09:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Orvos mit mond? Milyen a teljes vérképed? Milyen vizsgálatokat javasolt még?

Miért gondolod, hogy itt látatlanban diagnózist tudunk mondani, amikor azt az orvos is csak a leletek ismeretében tudja megtenni.

Menj orvoshoz és vizsgáltasd ki magad.

2009. szept. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok mint te.Most is eltudnék aludni,pedig nagyon jól aludtam éjjel.Nálam csak pár napja kezdődött.Lehet van valami front is,de nálam a depresszió is rásegít.1 hónapja voltam vérvételen én vérszegény nem vagyok, és mégis olyan vagyok egész nap mint akit fejbe vertek:((
2009. szept. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Erről, érdemes ezen az oldalon megkérdezni több orvost is, én kértem vagy tíztől véleményt.

[link]

2009. szept. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!