Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klion-D-t kaptam ma, mert...

Klion-D-t kaptam ma, mert hüvely heveny gyulladásom van. A Barátomat elég ha Canesten krémmel kezeljük? Hogy kell feltenni a tablettát?

Figyelt kérdés

Ma voltam a nőgyógyásznál, Klion-d-t írt fel.De a barátomnak semmit. Ilyenkor őt is kezelni kéne nem?


Feltettem az 1. tablettát már egy ideje, de még mindig nagyon kényelmetlen szúró érzés, aki használt már ilyet, hogy tette fel, hogy ne legyen kellemetlen?


2009. máj. 27. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bevizezted?
2009. máj. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, kezelni kellene, de ez sokszor elmarad.


Én is használtam már hüvelytablettát, picit bevizeztem a végét, úgy nem fájt a felhelyezés. Mindig este használd, fürdés után, reggelre nagy része feloldódik. Fontos, hogy végigcsináld a kúrát, ne hagyj ki egy napot sem, csak akkor hat!

2009. máj. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen bevizeztem, de így is nagyon fájt, most meg a kis darabjai miatt még jobban viszketek...

Ha Canesten kenőccsel keni be a barátom a péniszét az elég lesz kezelésnek?

2009. máj. 27. 09:24
 4/5 anonim válasza:
szia Igen a párodat is kezelni kell hiszen akkor te hiába szasználod!a későbbiekben ha együtt vagytok ugyan úgy jelentkezni fognak a tüneteid!épp így jártam én is..nem kezelték a páromat később vissza tértek a tünetek(nekem szúrós szag volt,de az rendesen)majd páromnak felírták a Supplin 250mg-os tablettát 20 nap!és minden helyre jött!ajánlom figyelmetekbe!
2010. okt. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
vagy óvszerrel legyetek együtt megelőzitek a problémát!
2010. okt. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!