Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetseges az enyhe viszketes...

Lehetseges az enyhe viszketes akkor is, ha nincs fertozes, sem gomba?

Figyelt kérdés

ket hete szakitottam a pasimmal,majd ra par napja osszefutottam egyik exemmel,akivel vegul szex lett a vege,tobbszori is.Tehat 2 het szexmentes periodus utan szex az exel.


Kerdesem,hogy az esetben,ha az exnek nincs semmifele nemi baja,fertozese,gombaja,en miert viszketek azota?

Nekem elotte masfel evig csakis a-sajna mostmar csak volt-pasimmal volt szexualis kapcsolatom.

Az ex igy most "idegen"-nek szamitott.


2012. jan. 18. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy nincs semmilyen fertőzése? Lehet, hogy ő sem tud róla. Ezt csak egy teljes kivizsgálás tudná megmondani.

Egyébként gombát vagy fertőzést nem csak tőle szedhettél össze. Nyilvános WC-ben, uszodában ugyanúgy elkaphatsz valamit.

2012. jan. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

termeszetesen ,nem tudhatom biztosra,hogy nincs-e valami fertozese, de ahogy ismerem,elegge odafigyel az ilyen dolgokra,igenyes pasi.(uszodaba,nyilvanos Wc-be meg nem jarok, ezek kizartak)

Az erdekes az,hogy regebb volt meg par hasonlo esetem,hogy egy hosszabb kapcsolat utan ,-ahol csakis egy es ugyanazon pasival voltam sokaig- ha bejott a kepbe egy masik pasi, ugyanigy ereztem.

2012. jan. 18. 08:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy a pasitől kaptál egy kis gombás fertőzést. Általában a pasiknál nincs is tünete, tehát ő nem tudja hogy neki van.

Ha nem múlik el 3 napig szerintem vetess nődokinál kenetet...

2012. jan. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!