Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendes nőgyógyász nőt keresek...

Rendes nőgyógyász nőt keresek Budapesten, aki olcsón (vagy akár ingyen, mert jófej) végzi az általános éves vizsgálatot. Kit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, találtam már nagyon rendes, fiatal férfi nőgyógyászt, de sajnos vidéken, most meg már nem ott lakom és nem járok arra, sok bunkó 80 évessel meg nem kívánok több rossz tapasztalatot szerezni. Ez azért mégiscsak a ...m, na.:) (-Úgyhogy szégyenlős is vagyok, amiatt keresek már csak nőt)
2012. jan. 18. 20:04
 1/3 metaljohsy válasza:

Szia!

Igaz nem nő, de én évek óta Dr. Turcsányi Attilához járok. Nagyon meg vagyok vele elégedve, és ha minden jól megy akkor nála is fogok szülni. :) A XVI. kerületben rendel, de van magánrendelője is! Sok sikert!

2012. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor hát még mindig várom a tippeket..:) (mert ez itt férfi is,meg nekem nagyon a város túlsó fele..)
2012. febr. 6. 23:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Ingyen nőgyógyászt sajnos nem tudok ajánlani.

Nőit igen: Dr Cseh Erika, Dr Kocsis Éva jut most eszembe.


Minden kórházban van egy-két női nőgyógyász, nézd meg a hozzád legközelebbi kórház honlapját, és ott keress szülészeti- nőgyógyászati osztályt.

Ha megtaláltad a női nőgyógyászt, az osztályon megmondják a mobilját, és megkérdezheted, mennyiért vállal téged ilyen témában a magánrendelésén.

Vagy megkérdezheted az osztályt felhívva azt is, hogy mikor rendel az illető az ambulancián, és oda bemész. Gondolom a szűrést megcsinálják, és ott nem szokás pénzt kérni/elfogadni.


Az előző válaszolóhoz meg meg kell jegyeznem: az semmit nem jelent, hogy a nőgyógyászati vizsgálatokon milyen veled a doki, ebből nem lehet egyenesen következtetni arra, hogy milyen stílusban vezeti a szüléseket.

Persze az ügy azért bonyolult, mert ha már az ember lánya egyszer "oda"enged valakit, akkor nem szeret kísérletezni. (Még fogorvost is nehezen vált az ember.) Nem úgy vagyunk felépítve lelkileg meg testileg sem.


Sok sikert! Igyekezz a vizsgálattal, az éves szűrés nagyon fontos.

2012. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!