Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen érzés lesz ha megjön?

Milyen érzés lesz ha megjön?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi jön meg?
2012. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
a csekkek? szörnyű. :S
2012. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem mielőtt megjött, úgy fájt a hasam, hogy azt hittem, hogy meghalok, csak egyféle összegömbölyödött pózban tudtam valahogy elviselni, azt is csak az egyik oldalamon, aztán elmentem a wc-re és volt a bugyimban valami sűrű barnás szmötyi, és azt hittem, hogy itt a vég. aztán elkezdett vér is folyni, akkor leesett, hogy valszeg menstruálok.
2012. jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem előtte semmit. Nem fájt, nem görcsöltem. Azóta sincs semmi bajom, 2-3 hónap alatt be is állt. Nem törvényszerű, hogy bajod lesz vele. Nagyon-nagyon sokan vannak, akiknek semmilyen panaszt nem okoz.
2012. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha mázlid van meg sem érzed.

Nekem a derekam fájt.

Úgy ültem le a metrón, mint aki terhes.

:D


Gyakori a mensi előtt vagy alatt a hasmenés.

:S


Feszül alul a hasad, mint amikor pisilni kell nagyon.

2012. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem fáj semmim általában(hál'istennek), de attól még sz*r...Folyamatosan azon görcsölök nem áztam-e át, a betét miatt érzem(vagy csak beképzelem), hogy "füllettebb" ott, olyan semmilyen-érzésem van, ami olyan, hogy kicsit melegem van, mintha túl sokáig folyattam volna magamra a meleg vizet, valamifajta hányingerszerűségem is van, olyan mintha nem tudnék sose friss lenni. Ezen kívül én begubózódó állapotnak hívom. Ez azt jelenti, hogy legszívesebben a nyakamig felhúznám a lábam és merednék a semmibe. Fáradtabb vagyok, ingerlékenyebb és érzékenyebb. Engem úgy tűnik inkább úgymond lelkileg visel meg a menzesz.
2012. jan. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem törvényszerű, hogy érezni fogod. Én pl. jókat lovagolok alatta is :-)
2012. máj. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: mielőtt valaki másra gondolna pacin lovagolok :-)
2012. máj. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!