Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzésem van? Mit tegyek?...

Fertőzésem van? Mit tegyek? Szörnyen szenvedek tőle.

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja egyik reggel arra ébredtem,hogy elképesztően viszketek odalenn.Lezuhanyoztam,a vízsugár jót tett,de eltelt fél óra,és megint ugyanaz.De már égett,csípett is,és folyásom is volt(persze eddig is volt,de ez most fehér és szaga van).Nagyon rendesen mosakszok,higiénia terén sosem volt baj...Nővérem is hasonló problémákkal küzd,már kb 1 éve,úgyhogy bekentem a canesten krémjével magam.2 nap múlva elmúlt.De ma megint előjött,és megint jól leverettem zuhannyal,majd használtam egy olyan hüvelymosót,amit fel kell dugni.Majd bekentem hüvelykrémmel,most meg egy tejjel átitatott betétet tettem be,ami állítólag visszaállítja a hüvely sav falát...reggel suli,és megint szörnyű lesz,mert ugye suliban nem tudok vele mit kezdeni...mit tegyek? mit csináljak vele?:( 14/L
2012. jan. 19. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk fogjátok meg egymás kezét a nővéreddel és menjetek el nőgyógyászhoz. Könnyen lehet, hogy nem gomba, hanem egyéb fertőzés. A doki kitenyészti a baktériumot, ad rá gyógyszert, amivel pár nap, max. egy hét alatt teljesen kikezel titeket.

Persze megteheted, hogy nem mész dokihoz, de akkor soha nem fog elmúlni és akár meddővé is válhatsz tőle.

2012. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Evvel a problémával el kellene menned nőgyógyászhoz. Hüvelygombától van és ha nincs rendesen és időben kikezelve, súlyos következményei is lehetnek.
2012. jan. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nővérem régóta jár kezelésekre.de nem segít neki.na mindegy....akkor elmegyek.köszi a választ!! de holnapig mit tehetek,h jobb legyen? a tejes betét használ?
2012. jan. 19. 22:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem segít neki semmit? Ez szomorú. Próbáljátok meg a medveszőlőlevél-teát. Napi 2 csésze, sok cukorral és sok citromlével. Az íze nem jó, de megszabadít ettől a nyavalyától.
2012. jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Canestent neee!!! Egy év után semmiképp és már a gombák nagy részére sem hat. Antibiotikum és káros a bőrre, egy idő után a Canestentől lesztek rosszabbul. Vannak bio kenőcsök, hüvelykúpok.
2012. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne kísérletezz mindenféle hülyeséggel, hanem menj orvoshoz!!!
2012. jan. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem ne ahhoz az orvoshoz menjetek, aki a nővéredet nem tudta kikezelni "egy éve" már!


Keressetek másikat!

2012. jan. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

D-mannoz por, ezt próbáljatok ki a nővéreddel együtt.

Én is évek-óta jártam, félévente nődokihoz ilyen problémákkal és mindig a Klion-D100-at írta fel, ami ugyan egy időre megszüntette a panaszaimat, de aztán újra és újra visszatért. Kipróbáltam a D-mannozt és már aznap éreztem a változást, nem egy olcsó mulatság, de tényleg használ. Ahol én vásároltam a terméket, nagyon kedvesek voltak az eladók és egy használati útmutatót is adtak hozzá, amit tapasztalatok alapján állítottak össze. Egyébként már néhány orvos is ajánlja. Mellékhatása nincs!

2012. jan. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha netán ez sem segitene, akkor tényleg forduljatok orvoshoz. Mindenesetre ezzel a termékkel veszteni valotok nincs és kárt nem tesz bennetek mert nem szívódik fel a szervezetben. Itt utána tudtok nézni. [link]
2012. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért ne próbálnák ezeket?

Mellette elmehetnek orvoshoz is, nem zárja ki.

2012. jan. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!