Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Életemben először használtam...

Életemben először használtam tampont. A menstruációm második napján próbáltam ki. Miért van ez? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval, tegnap ( a menzeszem 2. napján ) próbáltam ki, olyan 5-6 órán át volt fent (tegnap éjfélig), azóta betét van bent, és egy csepp vér sincs rajta. Ez temészetes? Nem véres a hüvelyem sem, mert amikor pisiltem, ellenőriztem a papírt.. Hogy van ez?


15L


2012. jan. 21. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármi legyen is az oka, az biztos, hogy nem a tampon miatt van.
2012. jan. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott olyan lenni, hogy van egy kis kimaradás, például 2 napig van, fél nap szünet és újra van. Tuti nem a tampon miatt. Lehet, hogy ez egy olyan hónap, hogy csak 2 napig tartott, nem tudom. Várj türelemmel, szerintem semmi baj, lehet, hogy még nem állt be rendesen a menstruációd
2012. jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tampont csak akkor használj, ha erős a menstruációd.
2012. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Erős volt a vérzés, éppen ezért gondoltam úgy, hogy jobb lenne a tampon.

2012. jan. 21. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen mert kell egy kis idő amég a vér lefolyik. Betétnél ugye állandó útja van és akkor folyik folyamatosan, de tampon visszatartja és felszívja a vért így a hüvelyed tiszta ha úgy vesszük. Kell egy kis idő a vérnek amég lefolyik. Nekem is így szokott lenni.
2012. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!