Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A pikkelysömörömre Elosalic...

A pikkelysömörömre Elosalic kenőcsöt használok. Az utóbbi időben többet használtam a kelleténél, hogy hamarabb kezeljem magam. Egy hete azonban késik a menstruációm és olyan, mintha fel lennék puffadva. Lehetséges, hogy a kenőcs okozza?

Figyelt kérdés
Más is tapasztalt hasonlót?
2010. febr. 21. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs köze hozzá hidd el! A kenőcs nem hormon és nem befolyásolja a menstruációdat.
2010. febr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy külsőleg használt kenőcs nem csinál ilyet.

Én is azt használom.

2010. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is használom erre a dögségre, de nem ez okozza, ami neked van.
2010. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

bocs az OFF-ért!

A párom is ettől szenved! írnátok tapasztalatokat a kenőcsről? Használ Nektek? Mióta kenitek? Köszi

2010. febr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a kenőcs arra jó, hogy ne legyen elhalt bőrréteg, arra a fehér szárazságra jó. Nekem bevált, de nem szabad sokat használni, mert tönkre teszi a bőrt. Már rájöttem, hogy fülpiszkával kenjem magam, mert a mutatóujjam, amivel kentem, szétszedte... Nem tudom mit írhatnék még, ha van valami írj nyugodtan utolsó. :)
2010. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, akkor muszáj elmennem kivizsgáltatni magam. Egyébként nekem nagyon jól hatott, és nem okozott semmi bajt az ujjamnak.
2010. febr. 21. 21:05
 7/7 anonim válasza:
Énis ezt használom nekem az arcomról levitte. hamar, amugy ez a kenőcs szteroidos?meddig lehet kenni??
2010. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!