Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lindynette 20 okozta hosszú...

Lindynette 20 okozta hosszú vérzés/ barnázás probléma?

Figyelt kérdés

9-én kezdtem el szedni a Lindynette 20-at a menstruációm első napján, ahogy kell. Kevesebb vérzésem volt, aztán kb a 7. 8. nap után a vérzés abbamaradásával egy időben először nagyobb adagban, majd egyre kevesebb barna váladékozásom volt / van. (ezzel kapcsolatban tettem már fel kérdést, vegyes válaszokat kaptam, volt aki szerint ez természetes, más dokit javasolt.)Ma már (27-én) alig alig volt egy picike foltocska barnás váladék, már szinte semmi. Kell aggódnom, menjek amiatt orvoshoz, hogy majdnem 3 héten át volt menstruáció szerű vérzésem, vagy barna váladékom? Ha most abbamaradt a barnázás, akkor minden rendben van? Amúgy maga a gyógyszer fogamzásgátló hatása mikortól biztos? Az első levél (21 db) bevétele után, vagy ha már megkezdem a 7 napos szünet után a második levelet? (A doki mondott valamit, de sajna nem emlékszem 3 vagy 4 hetet mondott-e, mert azt hitte ma betegtájékoztatóban van erre info.)

Kérem csak azok válaszoljanak, akik ezt szedik és biztosat tudnak mondani!

Köszönöm előre is!


2009. máj. 27. 21:47
 1/1 kateamstrong válasza:

Szia!

Én is ezt a falyta gyógyszert szedem és a tünetek amiket tapsztaltál nálamis hasonlóak voltak a legelső levél beszedésekor, szóval ne aggódj, cska az első hónap ilyen, ezt követöen csak javulni fognak a menstruációs tapasztaltaid!

A gyógyszer pedig 4 hét után ad védelmet!

2010. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!