Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudtok ajánlani egy megbízható...

Tudtok ajánlani egy megbízható (magán) női nőgyógyászt? Igényes hely, rendelés, stb?

Figyelt kérdés
Most mennék először nőgyógyászhoz, szűz vagyok, csak menstruációs zavaraim vannak, de én sztk-ba nem szívesen mennék. Dr. Páczai Anita? Róla van valakinek információja? Köszönöm!
2012. jan. 21. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azért legalább várost mondhattál volna...
2012. jan. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem nő, de én dr. Fábián Istvánt tudnám ajánlani a Mátyásföld Klinikán. Ő tényleg nagyon rendes és figyelmes.
2012. jan. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Budapesten! Ne haragudjatok, ez lemaradt.
2012. jan. 21. 22:57
 4/14 anonim ***** válasza:
Páczai Anitáról csak azt tudom, hogy ugyanott rendel magánban, ahol az én dokim. A Váci u-ban.
2012. jan. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ismerem Páczai Anitát,nála szültem a kisfiamat:)

Nagyon kedves,aranyos Doktornő:)

A Váci utcában és a G1 intézetben dolgozik(én az utóbbi helyre jártam,nagyon szép,profin felszerelt hely,képek alapján a Váci utcai rendelő is igényes,és az árak is kedvezőek).

Mire érdekel pontosan,kérdezz nyugodtan:)

2012. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi érdekel pontosan?A kisfiam kicsit besegít a gépelésbe:):)
2012. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Próbáltam neten "jó" nőgyógyászt találni, de annyira megoszlanak a vélemények...ha találtam egy jót, utána olyan rossz tapasztalatokat is olvastam, hogy na én ilyen kontárhoz nem megyek...

Páczai Anitára is csak neten bukkantam rá, és nézegettem az oldalát, az árak abszolút elfogadhatóak, csak hát nem tudom... férfi nőgyógyászhoz irtózom elmenni, főleg így elsőre.

2012. jan. 22. 16:36
 8/14 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok, ilyen fiatalokat is fogad?

Azt nem tudod véletlenül, hogy milyen kérdésekre számíthatok? Csak hogy felkészüljek és ne essek pánikba...elég szorongós típus vagyok, elég ciki lenne leblokkolni...

2012. jan. 22. 16:41
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia,

persze,hogy fogad:):)

Ne izgulj,nagyon normális,jófej,abszolút nem ciki vagy kellemetlen-de tényeg:)

Ha jól tudom pont a menstruációs problémák a szakterülete,és én is ígykerültem hozzá 3 éve,mert nekem hosszú 40-45 napos ciklusaim voltam

Szokásos kérdéseket szokott feltenni:

Mikor jött meg utoljára,mikor jött meg először,mennyi ideig tartanak a ciklusaid,van e vmilyen betegséged,szedsz egy gyógyszert vagy fog.gátlót meg természetesen,hogy mi van e vmilyen problémád vagy csak az éves szűrésre mész.


A G1 intézet honalpján vagy egy videó,ahol beszél,igaz egy más témáról,de talán így még szimpatikusabb lesz,ha látsz róla képet/videót:

[link]

2012. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok infót! :) Kedves tőled!
2012. jan. 22. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!