Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaklencse rendelés az...

Kontaklencse rendelés az interneten? Honnan? Megbízható?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 21:26
1 2
 1/15 anonim válasza:
48%
Sztem ne rendelj interneten, honnan tudod, hogy jó lesz-e? és ha szakadtan érkezik v vmi problémád van, hogy tudod visszaküldeni?
2010. jún. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

[link]


Én innen szoktam eddig nem volt semmi gáz. Kb. 1 hét alatt hozták ki után véttel.

2010. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
eddig még nem rendeltem internetről, csak mondták többen is, hogy olcsóbb... ezért gondoltam, meg kellene próbálni...
2010. jún. 15. 13:00
 4/15 anonim ***** válasza:

Sokkal olcsóbb ha külföldről rendeled, de ehhez nem árt némi angoltudás.

Magyar oldalról is rendelhetsz persze, az is olcsóbb. Amit már próbáltam azokat ajánlom is:

[link]

[link]

1 héten belül meg is érkezett nekem vidékre. Színes lencsénél 2 hét volt.

2010. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én innen rendelek több éve, régen 18 ezerért vettem a lencsét, itt meg 10 ezerért megkapom. Teljesen új, steril. A cég is megbízható.


[link]

2010. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2010. jún. 16. 15:16
 7/15 anonim ***** válasza:
A kontaktlencsethordok.hu-ról már én is rendeltem. Gyors, olcsó, sőt! Engem még fel is hivott a futár, mikor a városunkba ért, hogy magyarázzam el neki, hogy hova hozza pontosan. Teljesen megbizhatóak, és olyan lencsét hoztak, ami még négy évig megőrzi a szavatosságát, tehát nem is közeli lejáratút hoztak.
2010. jún. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jesszusom, el ne hidd, hogy nem biztonságos neten rendelni lencsét, ez a világ legnagyobb marhasága! 15 éve hordok lencsét, 10 éve nem veszek boltben, előtte 5 évig magándokihoz jártam hulla olcsón, aki ugyancsak netről rendelte. Régen a lencseboltból rendeltem én is, most a lencseboltot és a linsensuppe-t nézem meg. Amit én használok, az kábé egy árban van náluk, de a Linsensuppén 4 kontaktlencse folyadékot kapok egy áráért, és 20 e Ft felett ingyenes a posta. Az oldaluk magyar nyelvű, nagyon korrektek. Én 2 hetes lencsét használok amúgy, amit 2 hónapig tudok hordani, olyan jó minőségű, 3 pár van 1 dobozban, az 6 hónap, ez olyan 6-7 ezer Ft. Én ált. 1,5-2 évre veszem a lencsét egyszerre folyadékkal együtt, vannak náluk csomagok. Tehát 20-30 ezer Ft-ért veszek 1,5-2 évre való cuccot. Gondom még nem volt velük, egyszer kaptam tőlük duplán a csomagot, mert a Magyar Posta (amit rühellek) elkeverte az elsőt, majd az is meglett, és szó nélkül elküldték megint, majd duplán megkaptam 1 áráért, és azt mondták, hogy használjam egészséggel, és ők kérnek elnézést... Szóval kockázat nincs benne. Amúgy ezek svájciak. Ha írsz nekik levelet, cukin törik a magyart... :)
2010. jún. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, belinkelem a linsensuppét:

[link]

2010. jún. 19. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
já, bocs, megint előző vagyok, 23 ezerbe kerül 4 doboz, vagyis 2 évnyi adag
2010. jún. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!