Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan, hogy a tampontó...

Létezik olyan, hogy a tampontól fáj a has?

Figyelt kérdés

Ahogy megjön, görcsölök, beveszek 550es apranaxot. El is múlik a görcsölés, de ahogy felteszem a tampont megint azt érzem, mintha görcsölnék. Pedig nem mert az 550es ap. lórugás, mindig elmúlasztja. Ez csak az első napon van, utána elmúlik és a tampon sem zavar.

Valaki tapasztalta már ezt?...vagy hasonlót?...


2009. máj. 28. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Én is tapasztaltam már hasonlókat tampon felhelyezése után. Ilyenkor több alkalommal belenyilal a fájdalom az alhasamba... Szóval, nem vagy egyedül. Nem tudom mitől lehet, de amióta mini méretet használok, ez mintha szűnni látszott volna. Te is kipróbálhatnál egy kisebb méretet, hátha az neked is segít. Esetleg nem tudnál az első napon betétet használni? Lehet, hogy akkor megkímélnéd magad ettől a kellemetlenségtől, utána meg újra használhatnál tampont, a többi napon.
2009. máj. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Én a legnagyobb tampont használom és nekem is mindig fáj.Olyan már mintha beletoltam volna a méhembe.Aztán ahogy megy ráa vér csökken a fájdalom,de van,hogy lejjebb húzom és úgy is fáj.Nagyon sz@r néha már majd lefordulok a székről.
2009. máj. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
nekem nőgyógyász mondta, h sajnos ahogy teszed fel a tampont, akkor begörcsölhetsz picit. próbálom ellazítani magam mielőtt tampont cserélek, így már nem is annyira fájós dolog.
2009. máj. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem mindig úgy van. Ha nincs fent tampon,alig érzek valamit. Ha felteszem,egyből görcsölök. De nekem nem csak az első nap van így hanem minden nap. A tesómnak annyira begörcsöl tőle,hogy már nem is használ tampont. Nekem picit jobb a helyzet,de nekem is fáj.
2009. máj. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez fura... bár én már egy éve nem használok tampont, én a felhelyezéskor éreztem erősebb nyillalást a hasamban, amikor amúgy is nagyon görcsölt a hasam.
2009. máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első napra akkor használj mást, szerintem a betét nagyon idegesítő, nem tudom én egyszerűen nem bírom elviselni, félek hogy átázik vagy valami, inkább a gyenge napokon használom.


Gyógyszertárakban lehet kapni ilyen szivacs-szerűséget. Hatalmas nedvszívó képessége van, szerintem nagyon jó, én egyáltalán nem is érzem. Ellentétben a tamponnal ez hajlik, és ha ülsz nem kényelmetlen belülről. :)

2009. máj. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

16:30!

Mi ez a szivacsos valami? Mi a neve? Drága?

Köszi, ha leírod!

2009. máj. 28. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!