Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » (12/L) Ez normális 2 és fél...

(12/L) Ez normális 2 és fél hónapja jött meg az első,5-7 napig tartót kb és azóta semmi fehér/barna folyás se pedig azt olvastam az szokot lenni vagy nem mindig? Okt.26 jött meg, meg lehet hogy most 26 felé lesz 2-dik?

Figyelt kérdés
Lányok nektek a 2-dik hány napra jött? volt alatta fehér/barna folyás, itt az oldalon már olvasttam hogy volt akinek fél év útán volt a 2 dik és volt akinek 1 év alatt és nem volt semmi de volt akinek ez alatt volt fehér folyás vagy az nem mindig?
2012. jan. 23. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Szia! Ebben a cikkben azt írják, hogy csak 90 napot lehet várni. Ha annál hosszabb, akár egy ciklus is, akkor orvoshoz kell menni.

2012. jan. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem nincs semmi baj, velem is fordult már elő az elején, hogy késett, vagy hamarabb jött. Nem kell megijedni, általában beletelik több évbe is, mire beáll és rendszeres időközönként fog jönni. Egyébként ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt: [link]

Itt számos kérdésre választ kaphatsz ezzel a témával kapcsolatban. A biztonság kedvéért megkérdezhetsz egy orvost is vagy anyukádat.

2012. jan. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!