Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon sok fehérfolyás. Normális?

Nagyon sok fehérfolyás. Normális?

Figyelt kérdés

Fél éve menstruálok, és minden nap olyan adagnyi fehér folyásom van hogy a amikor felkelek azonnal rohannom kell wc-re mert ha nem akkor végigfolyik a lábamon :S

Annyira idegesit hogy megyek az iskolába és azt kell éreznem hogy már a belső combomon folyik. Az összes bugyim ugy néz ki mint a beton, megszáradt nagy foltok. undoritóó. ez normális?? És mit tehetnék hogy ez ne így legyen?? KÉRLEK SEGITSETEK!!! 13/L



2012. jan. 10. 19:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Használj tisztasági betétet és cseréld 2 óránként vagy óránként!
2012. jan. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez mióta tart? mert szerintem valamilyen fertőzés okozza.
2012. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
fhú hát vagy egy éve :((
2012. jan. 10. 19:41
 4/9 anonim ***** válasza:
bármennyire is kényelmetlen, én egy nőgyógyászati vizsgálatot javasoltok.
2012. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*javasolok :)
2012. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben járok. Én már voltam vele nőgyógyásznál. Megvizsgált, tenyésztést végzett, de nem jutottunk semmire. Annyit mondott, hogy biztos genetikai oka van a nagy mennyiségnek. (Megjegyezném, hogy szex előtti izgalmi állapotban is nagyon sok a nedvességem... ) Én azt utálom a legjobban amikor hideg van, sietek és érzem, hogy vmi nagy meleg cucc jön ki belőlem..:D De amúgy igen, tisztasági betétet kell használni. Sajna én sem találtam rá más megoldást így 22 évesen. :(
2012. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :(
2012. jan. 10. 22:08
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem nem szokott bugyin kívülre "mászni", de azért nekem is sok folyásom van, mióta az eszemet tudom. ha nincs semmi fertőzés, akkor is.

most én is beszúrnék egy kérdést, ha szabad: a pasikat zavarja ha a bugyin is észlelhető méreteket ölt a fehérfolyás? még nincs sok tapasztalatom ilyen téren :/

2012. jan. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha annyira sok, hogy betéttel is zavar, akkor menj orvoshoz.
2012. jan. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!