Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyenkor mit javasolnátok? 15/L

Ilyenkor mit javasolnátok? 15/L

Figyelt kérdés
Nagyon 'sok' a vérzésem, most kezdek el szedni egy gyógyszert, ami állitolag csökkenti a folyás mennyiségét. Táncolok, és buliba is járok, de betéttel ez nem fog menni, épphogy suliba is nem ázok át. Tampon szóba jöhet? Félek kipróbálni:$, pedig muszály lesz. Mit javasoltok? (lányok)
2012. jan. 23. 22:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
37%
Először tanuld meg leírni hogy muszáJ, utánna bulizz.
2012. jan. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi a választ a kérdésre, igazán sokat segítettél...:/
2012. jan. 23. 23:02
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

nyugodtan kipróbálhatod a tampont :)

én úszok, 9 éves korom óta van rendszeres vérzésem... de 12 évessen próbáltam ki először a tampont, és én arra esküszök :D

és ne fállj, bátran próbáldd ki :)

2012. jan. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már tampont használtam, ne félj tőle.. nem lesz semmi bajod, olvasd el a használati utasítást és durr bele :) Én sem szeretem a betétet.. :)
2012. jan. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
66%
Nekem is ilyen bajom van..de tényleg ki kéne próbálnunk a tampont, biztos jobb valamennyivel :)
2012. jan. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha olyan nagyon erős a menstruációd, akkor tampon+ betét, és biztos nem ázol át :)

Tampontól ne félj, nem harap...

2012. jan. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Eső helyesíróbajnok! Hát az utána hány e "n" ?! Neked csöppet megszaladt, okostojás... Ha hallgattál volna...
2012. jan. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Használj nyugodtan tampont, de először mikor nem menstruálsz, nyúlj fel a puncidba, és tapasztald ki, hogy milyen a hüvelyed. Ha ez már jól megy, akkor a következő menstruációnál jöhet a tampon.
2012. jan. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tamponellenes,mert van olyan helyzet amikor muszáj! De én nem szeretem és nem is használhatok...De a veszélyeivel is tisztában vagy?
2012. jan. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
szerintem próbáld ki! én fél éve menstruálok, de még csak betétet használtam egészen tegnapig. ugyanis mindig tele lett, melléfolyt mert elcsúszott éjszaka is minden olyan lett, egy rémálom volt. aztán tegnap vettem egy doboz tampont és kipróbáltam. a suliban nem volt kellemetlen felállni, a tesiórán minden feladatot szívesen csináltam. nem is éreztem h bennt van valami, h ma menstruálok. sokan fogják mondani, h nem egészséges, de szerintem amég személyesen nem lesz bajod tőle, addig nem kell aggódnod. nekem az a legjobb, h pár órára elfeledkezhetek a menstruációmról. egyébként pedig sokan mondják azt is, h nem tudják mikor van tele, egyfolytában futnak a wcre megnézni... tegyél be egy tisztasági betétet és pont. amint a tampon megtelik és megjelenik az első csöpp, máris cserélhetsz :)
2012. jan. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!